Connect with us

Një grua i ofendon fëmijët, zotohet Almeda Abazi: Do të të gjej!

Lajmi Fundit

Një grua i ofendon fëmijët, zotohet Almeda Abazi: Do të të gjej!

Kur bëhet fjalë për fëmijë, prindërit nuk përmbahen e i mbrojnë me mish e shpirt.

Almeda Abazit, prej disa kohësh, një person i komenton negativisht për fëmijët, madje përdor terma tepër të rëndë dhe skandaloz për fëmijë.

Almeda ka bërë të ditur se ky person e përndjek prej kohësh po thekson se do ta gjejë.

“Nuk e di kush je por duhet te jesh i rrethit tim te afert qe ke kaq shume xhelozi-meri per jetesen time dhe te families.

Meqe dhe pa u lodhur me 100 adresa fake u bene githe keto muaj vazhdon me fyerjet e ndyra.. nuk kisha as kohe as deshire te merresha me nje loser si puna jote por pas ktyre komenteve per engjejt e mi.

OH YES me erdhi nje deshire e madhe te te gjej kush je, sidomos surratin tend te bukur nuk e ke idene sa do te doja ta kisha perballe right now Iwill find out don’t worry”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top