Connect with us

Remzie Osmani takon Luizin menjëherë pas daljes së tij nga BBV (VIDEO)

Lajmi Fundit

Remzie Osmani takon Luizin menjëherë pas daljes së tij nga BBV (VIDEO)

Të shtunën mbrëma është mbajtur finalja e Big Brother VIP Albania, në të cilën triumfoi Luiz Ejlli.

Përveç 100 mijë eurove të fituara ai gjatë këtij udhëtimi ka fituar dashurinë e shumë njerëzve.

Në mesin e fansave të ri të Luizit është edhe këngëtarja Remzie Osmani.

Ajo mbrëmë është takuar me Luizin dhe Kiarën, të cilët nuk është kursyer t’i komplimentojë.

“Luizi i padiskutueshëm. Kiara engjëll e bekuar”, ka shkruajtur Osmani në foton që ka postuar me dyshen.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top