Connect with us

Çfarë do ndodh mes Kristit dhe Kejvinës pas daljes nga “BBVA”? Ish-banorja habit me deklaratën

Lajmi Fundit

Çfarë do ndodh mes Kristit dhe Kejvinës pas daljes nga “BBVA”? Ish-banorja habit me deklaratën

Kejvina Kthjella e la shumë shpejt shtëpinë e “Big Brother VIP”, megjithatë për aq kohë sa qëndroi brenda saj, ajo la gjurmë.

Një ndër gjërat që tërhoqi më shumë vëmendje, ishte marrëdhënia e saj me Kristin, të cilin e ngacmonte shpesh-herë.

Duke folur për emisionin “E Diell”, Kejvina ka thënë se gjithçka mes tyre ishte shaka, ndërsa shtoi se nëse Roberti, babai i Kristit, do i lejojë ata do jenë shokë të mirë.

“Çfarë do ndodhë me Kristin? Të filloj ta ngacmoj?

Jo, jo, me Kristin ka qenë thjesht një shaka.

E kam thënë dhe aty brenda, Kristi është shumë djalë i mirë.

Dhe edhe ai e meritonte të ishte në finale.

Po të na lërë Berti që të jemi shokë të mirë, okej do jemi shokë.”– tha Kejvina.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top