Connect with us

Askush nuk e dëgjoi? Çfarë i tha Erion Veliaj Luiz Ejllit para se ta celebronte

Lajmi Fundit

Askush nuk e dëgjoi? Çfarë i tha Erion Veliaj Luiz Ejllit para se ta celebronte

Finalja e madhe e ‘Big Brother VIP’ ka dhuruar emocione dhe surpriza pafund jo vetëm për pjesëmarrësit por edhe për teleshikuesit.

Mbrëmja ka kulmuar me celebrimin e martesës së Luizit dhe Kiarës nga ana e kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ajo që ra në vesh sapo çifti u takua me Veliajn ishte shprehja e kryebashkiakut.

“Unë do të pastroja kanalet, më mirë të të martoj ty.”

Kjo erdhi pasi Luizi i tha atij se e kane munduar ne oret e vona qe te shkoj dhe ti kurorezoj.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top