Connect with us

Habit babai i Kiarës pas dasmës: E kam prerë biletën të iki që nesër, s’dua t’i rri nëpër…

Lajmi Fundit

Habit babai i Kiarës pas dasmës: E kam prerë biletën të iki që nesër, s’dua t’i rri nëpër…

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli jane martuar te shtunen ne finalen e Big Brother ku kurorezimin e tyre paten mundesi ta shikojne me miliona njerez.

Ne dasme nuk kishte si te mungonte babai i Kiares, Arben Tito i cili ka ardhur nga Italia per celebrimin e vajzes.

Ai eshte shprehur i lumtur derisa tha se Kiara nuk e ka zhgenjyer asjehere me vendimet qe ka marre e me siguri edhe ky eshte vendimi i duhur.

Ai tha se Luizi duket djal shume inteligjent andaj beson se do kene mirekuptim megjithese tani do te shohin realitetin ku perpos dashurise mund te kete edhe zenka por qe do i kalojne.

Ai ka treguar për gazetarin Ervin Kurti, emocionet që ka përjetuar dhe ka besim se Luizi do e mbajë në pëllëmbë të dorës Kiarën.

Ai shprehet se historia e tyre është një përrallë dhe është i bindur se do i përballojnë më së miri çdo pengesë që do i dalë.

Ai gjithashtu shprehet se ka prerë biletën nesër sepse preferon që të mos jetë nëpër këmbë dhe çifti t’i shijojë sa më shumë momentet pas dasmës.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top