Connect with us

Derisa performonin bashkë në skenë, Noizy befasoi Luizin me një super lajm (Video)

Lajmi Fundit

Derisa performonin bashkë në skenë, Noizy befasoi Luizin me një super lajm (Video)

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, këngëtari Luiz Ejlli mbajti koncertin e parë dhe të shumë pritur nga fansat e tij pas daljes nga Big Brother VIP Albania 2.

Në krah të tij performoi edhe reperi i famshëm shqiptar, Noizy, i cili gjithashtu ishte i ftuar në të njëjtën diskotekë.

E teksa dhuruan atmosferë për publikun, dyshja njëherësh paralajmëruar para turmës së fansave edhe një bashkëpunim.

Fillimisht Noizy tha se është plan një këngë, pastaj dy dhe më pas pyeti publikun: “Po sikur të bëjmë një album?”.

Mes ovacioneve të shumta, ai tha se përtej shakave, Luiz sapo të marrë veten do ta fusë në studio dhe nuk do ta lejojë që të dalë për një muaj prej aty.

Kështu, reperi la të kuptohet se fituesi i Big Brother VIP Albania 2 mund t’i bashkohet label-it OTR së shpejti. /Telegrafi/

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top