Connect with us

Gjatë reklamave Efi shpërthen në lot, qan me dënes

Lajmi Fundit

Gjatë reklamave Efi shpërthen në lot, qan me dënes

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para.

Efi eshte e eleminuara e dyte sonte përkunder mbeshtetjes se madhe qe pati nga publiku, e njejta pak para publicitetit ne nje moment shihet teksa emocionohet dhe shperthen ne lot./ InfoKosova/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top