Connect with us

Shperthen rrjeti në komente negative ndaj produksionit, pas eleminimit te Efit

Lajmi Fundit

Shperthen rrjeti në komente negative ndaj produksionit, pas eleminimit te Efit

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para.

Efi eshte e eleminuara e dyte sonte përkunder mbeshtetjes se madhe qe pati nga publiku, e te shumta ishin komentet negative ne drejtim te produksionit pas eleminimit te Efit njera nder banoret me te preferuar brenda BBVA./InfoKosova/
Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top