Connect with us

Dalin pamjet e shumëpritura, shikoni çfarë po ndodh me Kiaren në prapaskenë

Lajmi Fundit

Dalin pamjet e shumëpritura, shikoni çfarë po ndodh me Kiaren në prapaskenë

Shikoni çfarë po ndodh me Kiaren në prapaskenë.

Siç është folur e përfolur këto ditë, dasma e Kiares dhe Luizit duket se do të ndodh vërtet sonte.

Gazetari Ervin Kurti, ka treguar se aktualisht Kiara po bëhet gati për të nusëruar.

Ky, mesa duket do të jetë një moment kuliminant në spektakël.

Po presim! Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top