Connect with us

Produksioni largon Efin pa vullnetin e publikut?

Lajmi Fundit

Produksioni largon Efin pa vullnetin e publikut?

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sontë po mbahet finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e nëtë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para.

Efi eshte e eleminuara e dyte sonte përkunder mbeshtetjes se madhe qe pati nga publiku ne te gjitha sondazhet e bera./ / InfoKosova/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top