Connect with us

Zbulohet vendi ku do martohen Kiara dhe Luizi

Lajmi Fundit

Zbulohet vendi ku do martohen Kiara dhe Luizi

Sikurse është bërë me dije mbrëmjen e nesërme në finale e “Big Brother VIP” Luizi dhe Kiara do kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre.

Në një intervistë në media, Kiara zbuloi se tezja e saj do jetë dëshmitare dhe tha se kishte provuar disa fustane.

“Kam thënë që dua një fustan të gjatë, por kam ndryshuar mendim.

Ndoshta do të vij me diçka krejt tjetër…”- deklaroi Kiara.

Ndërkohë në rrjete sociale është ”zbuluar” dhe vendi se ku do të mbahet ceremonia e celebrimit.

Është pikërisht Bashkia e Tiranës, ku nesër mbrëma do të kthehet në një ambient magjik për çiftin e vetëm të BB Vip 2 që do të martohen.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top