Connect with us

Ish e dashura e Luizit feston ditelindjen e djalit, ja si duket ajo

Lajmi Fundit

Ish e dashura e Luizit feston ditelindjen e djalit, ja si duket ajo

I vogli i familjes feston sot ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte edhe urimi i gjyshe Jozefinës.

Nipi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topallit, Tomasi feston ditëlindjen e tij të dytë.

Në një postim në rrjetet sociale Topalli ka uruar të voglin me një foto ku Tomasi ka pozuar krah mamit të tij, Megit.

“Sot u be 2 vjec!

Gezuar ditelindjen Tomas!”, shkruan Topalli.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top