Connect with us

TRONDITËSE/ I pastrehi rrëmben dhe përdhunon 16-vjeçaren! Vajza ishte me të dashurin në një zonë të braktisur

Lajmi Fundit

TRONDITËSE/ I pastrehi rrëmben dhe përdhunon 16-vjeçaren! Vajza ishte me të dashurin në një zonë të braktisur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur së fundmi në Itali e cila ka tronditur thellë opinionin publik.

Bëhet me dije nga mediat e huaja se njërast tronditës i abuzimit seksual është zbuluar ditët e fundit në Itali.

Mediat vendase raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur Latina Scalo, ku një 16-vjeçare u rrëmbye dhe u përdhunua nga një i pastrehë.

E mitura ishte me të dashurin e saj në një zonë industriale në Latina. Në një moment i panjohuri afrohet për t’i ndjekur. E mitura dhe i dashuri të frikësuar përpiqen të vrapojnë drejt makinës së tyre, por i pastrehi arrin t’i ndalojë.

Dhunon të dashurin e 16-vjeçares dhe më pas këtë të fundit e rrëmben, e fut brenda makinës dhe e përdhunon.

Të nesërmen, djali zgjodhet dhe shikon që as makina as 16-vjeçarja nuk ndodhen aty. Ajo po endej në një rrugë fshati të pisët dhe me baltë, pasi u dërgua nga i huaji në një strehë të improvizuar, ku u përdhunua. 16 vjeçarja u transportua në spitalin Santa Maria Goretti, ndërsa policia është në kërkim të personit përgjegjës për rrëmbimin dhe përdhunimin duke krehur vendet që frekuentojnë zakonisht të pastrehët.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top