Connect with us

Të shtëna me armë zjarri, raportohet për viktima

Lajmi Fundit

Të shtëna me armë zjarri, raportohet për viktima

Një sulm me armë zjarri është raportuar në Florida të SHBA-së. Mediat e huaja raportojnë se një burrë ka qëlluar me armë drejt një dyqani duke vrarë një 12-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur pak para orës 23:15 me orën lokale brenda biznesit që ndodhej në 800 Stirling Road në Dania Beach.

Pak para se të vihej në pranga, burri, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik ka vrarë veten me armën e krimit.

Ndërsa i plagosur ka mbetur edhe një person tjetër, i cili u dërgua pranë spitalit rajonal për t’i mjekuar.

Për arsye hetimore identiteti i autorit dhe viktimës 12-vjeçares nuk bëhet ende i ditur.

Pritet të zbardhen detaje, pas hetimeve nga policia në vendin e ngjarjes dhe marrjes në pyetje të dëshmitarëve.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top