Connect with us

TRAGJlKE! Fëmija 3-vjeç rrëzohet nga shkallët dhe vdes në vend…

Lajmi Fundit

TRAGJlKE! Fëmija 3-vjeç rrëzohet nga shkallët dhe vdes në vend…

TRAGJlKE! Fëmija 3-vjeç rrëzohet nga shkallët dhe vdes në vend…

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Pisa të Italisë. Mësohet se një fëmijë 3-vjeçar ka humbur jetën në një fermë të Peccioli, pasi është rrëzuar në shkallë.

3-vjeçari ka rënë nga shkalla teksa po luante, duke u përplasur me një shishe dhe xhami e ka plagosur për vdekje duke i prerë fytin. Ekipet e shpëtimit, të mbërritur në vendngjarje, u përpoqën për një kohë të gjatë për ta ringjallur të voglin por fatkeqësisht nuk kishte asgjë për të bërë. Fëmija ishte djali i një çifti gjerman me pushime.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top