Connect with us

Efi bëhet ‘nuse’, nuk keni parë më të mirë (Video)

Lajmi Fundit

Efi bëhet ‘nuse’, nuk keni parë më të mirë (Video)

Lojes se Big Brother Vip Albania tashme i erdhi fundi, neser mbahet finalja e madhe ku do te mesohet se cili do te jete fituesi i ketj edicioni.

Luizi, Efi, Kristi dhe Dea jane zgjedhur finalistet nga publiku ndersa gjate gjithe javes qe nga e marta publiku mund te votojne per te zgjedhur te preferurin e tyre per fitues.

Luizi eshte pretendenti kryesor per fitore ku ne secilin sondazh ai shfaqet fitues me perqindje shume me te madhe duke i lene shume me poshte tre finalistet tjere.

Finalistja Efi përmes një efekti është shndrruar në nuse me vello, përmes aplikacionit në Tik Tok, fansat e kanë bërë nuse bukuroshe.

Video e publikuar mori vëmendje dhe u komentua nga ndjekësit në platformën e njohur./Kosovarja/ Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top