Connect with us

Puthja e papritur, Luizi zbulon çfarë bisede bëri Kristi me striptisten

Lajmi Fundit

Puthja e papritur, Luizi zbulon çfarë bisede bëri Kristi me striptisten

Festa e beqarisë e zhvilluar për Luiz Ejllin, ka pasur të papritura.

Gjatë festës, Kristi u pa duke flirtuar me njërën prej striptisteve me të cilën shkëmbeu edhe një puthje në kërcimin sensual.

Madje pasi përfundoi festa Kristi la dhe një takim me vajzën në fjalë pasi të mbarojë spektakli.

“Kristi e pyeti sa vite ke qe punon? Ka kohë i tha ajo. E bën me qejf e pyeti ky.

Po e bëj, balet është s’ka ndonjë gjë, i tha ajo, vijnë goca, vijnë çuna, vazhdoi ajo.

Ashtu ë? Vijnë çuna… i tha Kristi.

Atje vijnë çuna po çuna si këtu s’keni parë ju i tha.

Pyetja më palidhje që i bëri Kristi ishte: Si ndiheni në shtëpinë e Big Brother?”, tregoi Luizi.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top