Connect with us

‘Lëre atë shtrigën, më merr mua’! Kiara zbulon mesazhet që shkojnë në “Instagram”-in e Luizit

Lajmi Fundit

‘Lëre atë shtrigën, më merr mua’! Kiara zbulon mesazhet që shkojnë në “Instagram”-in e Luizit

‘Lëre atë shtrigën, më merr mua’! Kiara zbulon mesazhet që shkojnë në “Instagram”-in e Luizit

Kiara dhe Luizi tashmë kanë konfirmuar lidhjen dhe një dasmë madhështore i pret në fundjavë sipas gjithë paralajmërimeve.

“Instagram”-i i ri që u hap në emër të Luiz Ejllit ka krijuar sërish një sërë debatesh.

Kiara Tito, e cila pak ditë më parë ka hapur një profil të ri, ka thënë në “Fan Club BB VIP” se do ta ketë në menaxhim deri në momentin që Luizi do të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ajo ka zbuluar edhe detaje në lidhje me mesazhet që vijnë në këtë profil, për njeriun e saj të zemrës.

“Vijnë shumë mesazhe nga e gjithë bota, ka edhe vajza që thonë çfarë e do atë Kiarën atë shtrigën më merr mua”, tha moderatorja e njohur.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top