Connect with us

Pas festës së çmendur me striptistet, Luizi ka një mesazh për Kiara Titon (VIDEO)

Lajmi Fundit

Pas festës së çmendur me striptistet, Luizi ka një mesazh për Kiara Titon (VIDEO)

Pasi kërceu gjithë darkën me striptistet që vëllai i madh i çoi në shtëpinë e BBV si surprizë për festën e beqarisë, Luizi u mundua që të qetësonte bashkëshorten e tij të ardhshme, Kiarën.

Kur festa mbaroi dhe pasi shijoi çdo moment me striptistet, Luizi tha: “Me gjithë respektin që kam për ato gocat që kërcyen, kam Kiarën sa për 1000 balerina. E kam balerinë, e kam të dashur, e kam çfarë të duash ti.”

Luizi do të celebrohet me Kiarën natës e finales se madhe të BBV.

Mbrëmjen e djeshme Big Brother i bëri një surprizë në festën e beqarisë Luizit, duke i futur në shtëpi disa nga striptistet e një prej clubeve më të njohura të Tiranës.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top