Connect with us

Nuk do ta besoni sa vite do t’i mbush Arbana të dielën

Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni sa vite do t’i mbush Arbana të dielën

Nuk do ta besoni sa vite do të bëj Arbana me 7 maj.

Ditëlindja e Arbanës këto ditë është bërë shumë e komentuar sepse do të jetë një ditë pas finales së madhe, Arbana do të mbushë plotë 40-të vite jetë.

Arbana për këto vite dha një shembull të mirë, të një gruaje, nëne dhe moderatoreje perfekte.

Ky vit Arbanën do ta gjejë më ndryshe, ajo këtë vit mori epitetin e nënës për të tretën herë./kosovarja/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top