Connect with us

Luizi tregon pozicionin më të vështirë në seks

Lajmi Fundit

Luizi tregon pozicionin më të vështirë në seks

Luizi ka ulur armët dhe ka filluar të bëjë batuta me 3 finalistët e tjerë në shtëpi, teksa presin shpalljen e fituesit.

Së fundmi Luizi ka treguar me batutë pozicionin më të vështirë në seks.

Sipas tij, këtë pyetje ia kishte bërë një shok dhe përgjigja e Luizit ishte epike.

“Më pyet një shok kush është pozicioni më i vështirë në seks. E dini ca i thash? Pozicioni më i vështirë në seks është kur ti je poshtë dhe s’ke njeri sipër ore ” tha Luizi.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top