Connect with us

Kristi dhe Dea në pozicione pikante, banorët shkrihen së qeshuri

Lajmi Fundit

Kristi dhe Dea në pozicione pikante, banorët shkrihen së qeshuri

Një lojë shumë interesante është zhvilluar pasditen e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP, teksa të gjithë banorët jashtë shkrirë së qeshuri.

Ndërkohë që Luizi lexonte instruksionet e lojës Efi, Krisit dhe Dea kanë qenë pjesëmarrësit dhe situate ishte padyshim komike.

Në fund mbetën Dea dhe Kristi ndërkohë që nuk munguar pozicionet piKante mes njëri-tjetrit.

Kujtojmë që dyshja është ngacmuar shpesh herë së bashku brenda shtëpisë ama asnjëri prej tyre nuk ka pranuar një pëlqim të mundshëm. Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top