800 0 afb1316b32e8928a1bbbf92c4bc8f90d 1

“Nuk ta ka dhënë Zoti mundësinë që të kesh fëmijë”/ Degjeneron debati në BBV, Ilnisa shpërthen ashpër ndaj Eglës: Të uroj të pastrosh… (Video)

Debatet në shtëpinë e “Big Brother VIP3” nuk kanë fund. Një përballje të ashpër kanë patur sot Egla Ceno dhe Ilnisa Agolli. Kjo e fundit e ka prekur aktoren e njohur në pikën e saj të dobët. “Nuk ta ka dhënë Zoti mundësinë që të kesh fëmijë”, iu drejtua moderatorja banores, e cila tha se …

MixCollage 25 Mar 2024 02 14 PM 7219 1170x658 1

“Thuaji mamit të të japë i çikë c*cë! O bebush”- Përplasja e ashpër mes Egla Cenos dhe Meriton Mjekiqit, ndërhyn Ilnisa Agolli: S’ta dha Zoti mundësinë të kesh fëmijë

Aktorja Egla Ceno është përplasur ashpër në Big Brother Vip me moderatorin Meriton Mjekiqin, pasi ky i fundit iu drejtua me fjalën “teta”. Aktorja iu është kundërpërgjigjur duke e trajtuar si fëmijë dhe duke e “përkëdhelur në fytyrë”, gjest që nuk është mirëpritur nga Meriton Mjekiqi i cili i ka kërkuar disa herë që të …